29 вер. 2016

Школа початкового спеціаліста

Тема. Перші кроки до вершин педагогічної майстерності.
28 вер. 2016

150 -річчя від дня народження М. Грушевського

“Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою”. М. Грушевський
28 вер. 2016

Атестація

Атестація (від лат. «свідчення») – визначення кваліфікації, рівня знань працівника чи того, хто вчиться; відгук про його здібності, ділові та інші якості.
19 вер. 2016

Голосуємо за мир

21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія. Люди живуть у кайданах: мається на увазі в атмосфері страху.
14 вер. 2016

Засідання МО класних керівників

Тема: «Методичне забезпечення організованого початку 2016 – 2017 н.р.»
9 вер. 2016

Олімпійський тиждень

З 09 по 16 вересня 2016 року у Козирянському НВК було проведено «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту. Традиція проводити олімпійський тиждень в школі виникла завдяки старанням Національного олімпійського комітету, ініціатива якого була підтримана Міністерством освіти. Покликання цього заходу - нагадати учням українських шкіл про досягнення спортсменів Вітчизни, а також виховати нове покоління, здатне перевершити спортивні досягнення попередників. Школярі нашої школи взяли участь у Віртуальній подорожі «Символи Олімпійських ігор» та презентації «Історія олімпійських ігор». В рамках Олімпійського тижня в школі вчителeм фізичної культури Герасимчук Ф.І. були проведені змагання по футболу . До проведення заходів долучилися і класні керівники, які провели Олімпійський урок на тему «Ми майбутні олімпійці».
1 вер. 2016

Свято Першого дзвоника

1 вересня – ніжна, лагідна, турботлива пісня батьківських сердець. Діти переступають поріг дитинства, зазирають у юність, торкаються зрілості. 1 вересня…
25 вер. 2015